W czwartek będziemy obchodzić święto Św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski i młodzieży.
W najbliższą niedzielę w naszej wspólnocie będziemy przeżywać Dzień Seminaryjny. Razem z przedstawicielami WSD w Kielcach na Mszach św. będziemy się modlić za powołanych oraz o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Ofiary składane w tym dniu są przeznaczone na utrzymanie WSD.
Chłopców zachęcamy do podjęcia służby przy ołtarzu jako ministranci. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do ks. Pawła.