Jutro będziemy przeżywać święto Narodzenia NMP. Odpust w parafii Bebelno.
Dzieci zapraszamy w każdą niedzielę na Mszę św. o godz. 10.30. Zachęcamy dzieci do czynnego uczestnictwa we Mszy św. miedzy innymi przez śpiew w ramach scholi dziecięcej „Boże Echo”. Tych, którzy pragną do niej należeć zapraszamy 20 min. przed Mszą św. do sali na zaplecze kościoła.
W czwartek o godz. 17.00 Msza św. i spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.
W sobotę o godz. 20.000 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, któremu będzie przewodniczył ks. Sławomir Stębelski.
W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Odpust w parafii Januszewice. W tym dniu na Mszę św. o godz. 10.30 zapraszamy dzieci klas pierwszych. Na początku drogi nauki i wychowania szkolnego dzieciom zostanie udzielone błogosławieństwo oraz zostaną poświęcone przybory szkolne.
W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 dzieci, które w minionym roku szkolnym kolekcjonowały obrazki z niedzielnych Mszy św. odbiorą nagrody za uczestnictwo. W zakrystii można odebrać książeczki do kolekcjonowania naklejek na obecny rok szkolny.
Ks. proboszcz składa podziękowanie K.R. nr IX za ofiarę w wysokości 1400 zł. oraz wszystkim , którzy złożyli ofiary w sierpniu oraz w dniu dzisiejszym na finansowanie wykończenia i wyposażenia kościoła.