Przypominamy, że po Mszy św. członkowie Stowarzyszenia Św. Brata Alberta kwestuja na rzecz kuchni Św. Brata Alberta.
Jutro będziemy obchodzić uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu swoje imieniny obchodzi ks. Paweł. Pamiętajmy o Solenizancie w naszych modlitwach. Msza św. w Jego intencji będzie odprawiona po wakacjach.
Od 1 lipca przez cały okres wakacji nie będzie drugiej Mszy św. w dni powszednie. Nie będzie też wspólnej Koronki do Bożego Miłosierdzia. Dzisiejszy numer ”Posłańca Parafialnego ” jest ostatnim przed wakacyjną przerwą.
W czwartek o godz. 17.00 Msza św. i spotkanie Apostolatu Maryjnego.
W tym tygodniu będziemy obchodzić pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.30. Po Mszy św. o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, której będzie przewodniczyć VII Koło Różańcowe.
W sobotę o godz. 6.30 Msza św. i nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
W najbliższą niedzielę po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Ofiarami złożonymi na tacę wesprzemy prace wykończeniowe i wyposażenie kościoła. W minionym tygodniu zostały usunięte zazielenienia, oraz została umyta elewacja i dach północnej strony kościoła. Koszt w/w prac to suma 14 tys. zł.
Ks. Proboszcz składa podziękowanie za ofiarę na prace przy kościele w wysokości 1200 zł. uczestnikom pielgrzymki na Górę Św. Anny.