W środę o godz. 20.00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, któremu będzie przewodniczył ks. Maciej Guździoł.
W czwartek o godz. 17.00 Msza św. w intencji Koła Przyjaciół Radia Maryja. Pół godz. przed Mszą św. modlitwa różańcowa.
W piątek uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. według porządku niedzielnego. Po Mszach św. poświęcenie ziół i kwiatów. W tym dniu swoje uroczystości odpustowe przeżywają parafie: Włoszczowa, Kurzelów i Oleszno.
W ramach wyposażania naszego kościoła został wykonany nowy katafalk /wystawiony w prezbiterium/ służący do ceremonii pogrzebowej.
Dziś przyjmujemy na nocleg Pieszą Pielgrzymkę Kielecką. Jutro Gościmy pielgrzymów z Pieszej Pielgrzymki Lubelskiej.