Przy wyjściu z kościoła do puszek można składać ofiary na wsparcie Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Rycerze Kolumba przed kościołem sprzedają „kremówki wadowickie”.
Jutro o godz. 20.00 zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie, któremu będzie przewodniczył ks. Paweł.
W Roku Jubileuszowym jesteśmy zachęceni do nawiedzania kościołów jubileuszowych w których możemy uzyskać odpust jubileuszowy. Jedną z inicjatyw Roku Jubileuszowegow naszej diecezji jest peregrynacja krzyża, który w 1984 r. został ofiarowany ówczesnemu biskupowi kieleckiemu Stanisławowi Szymeckiemu przez Ojca Świętego Jana Pawła II w dowód wdzięczności za obronę krzyża przez włoszczowską młodzież. Od minionego piątku przez tydzień ten krzyż nawiedza sanktuarium M.B. Włoszczowskiej Opiekunki Rodzin. Nasza parafia jest zaproszona na modlitewne spotkanie u stóp jubileuszowego krzyża w najbliższą środę o godz. 19.00. Spotkanie rozpocznie się konferencją, następnie zostanie odprawiona Droga Krzyżowa a zakończy się Mszą św. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
W czwartek o godz. 17.00 odpust w parafii Konieczno z racji wspomnienia Św. Jadwigi Śląskiej połączony z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania młodzieży.
W najbliższą niedzielę w naszym kosciele na Mszy św. o godz. 12.00 koncert pieśni maryjnych, papieskich i patriotycznych w wykonaniu chóru „Niezastąpieni”.
Od przyszłej niedzieli będzie można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok.
.Przy wyjściach z kościoła wyłożone są kartki na których można wypisywać Wypominki za zmarłych.