W sobotę Uroczystość Wszystkich Świętych w której czcimy tych, którzy swoje życie na ziemi przypieczętowali chwałą zbawionych. Przyzywamy ich orędownictwa w naszej drodze ku wieczności. Msze św. w kościele będą odprawiane o godz. 7.30 i 9.00. Na cmentarzach o godz. 12.00. Jak co roku na obydwu cmentarzach od godz. 10.00 będziemy można zamawiać Wypominki za zmarłych.
W niedzielę –Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych a zarazem pierwsza niedziela miesiąca. W naszej modlitwie Bożemu Miłosierdziu będziemy polecać tych, którzy oczekują jeszcze na upragniony dzień wejścia do chwały nieba. Msze św. w kościele będą odprawiane według porządku niedzielnego. Po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą za zmarłych. Po Mszy św. o godz. 7.30 zmiana tajemnic różańcowych. Ofiary składane w tym dniu będą przeznaczone na finansowanie prac wykończeniowych kościoła. Na cmentarzach o godz. 16.00 Msza św. z modlitwą za zmarłych polecanych w Wypominkach jednorazowych. Zachęcamy do ofiarowania odpustu zupełnego za dusze w czyśćcu cierpiące. Warunkiem jego uzyskania jest: nawiedzenie cmentarza , stan łaski uświęcającej, Komunia św., modlitwa w intencjach Ojca św. i brak przywiązania do grzechu.
W najbliższą niedzielę o godz. 7.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji dzieci za które modlą się rodzice z Koła Różańcowego Św. Anny i Św. Joachima.